Kasulikud viited

You are here:

RAE VALLAVALITSUS
www.rae.ee

Info tel: 605 6750

Tel: 612 4671;
Mob: 5305 5235

Sten Suimets 
Sten.Suimets@politsei.ee

Tel: 612 4655
Mob: 5192 6782

Gitte Lees (alaealised)
Gitte.Lees@politsei.ee

Tel: 612 4669 
Mob: 5919 3869

MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus
www.ytkpohja.ee

Tel: 640 6780
e-post: info@ytkpohja.ee

ELVESO
www.elveso.ee

Tel. 6031480
info@elveso.ee

Tel: 55923575 laenutus; 55694760
e-post: vaida@raeraamatukogu.ee

Vaida Põhikool
www.vaidakool.ee

Kantselei: +372 603 5232
Administraator ja treenerid: +372 603 5131
e-post: kool@vaidakool.ee

Vaida Lasteaed Pillerpall
Lasteaiast – Rae valla lasteaiad

Tel: 6035217
e-post: lasteaed@pillerpall.edu.ee

Rae Noortekeskus (Vaida)
Vaida noortekeskus – Rae Noortekeskus

Mob: +372 55669283
e-post: raili.salvet@raenoortekeskus.ee

Rae Spordikeskus (Vaida)
Vaida spordihoone – Rae Spordikeskus

Tel: +372 55669283
e-post: info@raespordikeskus.ee

TEEHOOLDUS

Hoolduses olevate teede talvised ja suvised seisunditasemed ning hooldajad.
Hannes Karon teehoiuspetsialist korraldab valla teede ja tänavate ning tänavavalgustuse ehitust ja hooldust. Mob. +372 55 672 982  e-mail: hannes.karon@rae.ee

Rae valla teedel teostab talvist teehooldust lepingupartner AS TREV-2 Grupp. Valla dispetšerteenus on avatud 24/7 telefoni nr: 58579232 ning teateid võib edastada ka läbi e-posti: raetalihoole@gmail.com.

Rae valla teehoolduse info ning teede hooldustase on leitav valla geoinfoportaalist.

Teavet riigiteedel esinevate probleemide kohta saab edastada riigiinfo telefonile lühinumbril 1247 (24/7). Transpordiamet  +372 620 1200 e-mail: info@transpordiamet.ee